
Ліхтарик акумуляторний VARTA Work Flex Pocket Light Комплект
929 ₴
- В наявності
- Код: 17647101421
- +380 (99) 736-77-65Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (66) 910-88-37Інтернет-магазин - Добра Техніка
Ліхтар інспекційний VARTA Work Flex Pocket Light (17647101421)
Працюй вільно
Винайдено для любителів попрацювати руками. Ліхтар ідеально підійде для всіх видів робіт завдяки добре продуманим функціям. Має два режими освітлення, точковий та розсіяний. Завдяки матовій лінзі світло не засліплює вас і краще розсіюється. Є безліч можливостей кріплення завдяки магніту, ліхтар легко прикріплювати та працювати з вільними руками. При падінні ліхтар не покотиться, оскільки має трикутну форму. > Світлодіоди технології COB LED для кращого освітлення
Матова лінза для кращого розсіювання світла – не сліпить
Нековзна прогумована ручка
Легко переносити – кишеньковий розмір
Дальність світлового потоку до 40 метрів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 110 лм |
| Особливості ліхтаря | Протиударний |
| Дальність світлового променя | 40 м |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Тип діода | COB |
| Вага | 54 кг |
| Час роботи | 6 година |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 мес |
- Ціна: 929 ₴



