Диск діамантовий 230*22.2мм Distar Turbo Elite Active
1 185 ₴
- В наявності
- Код: 10216025017
+380 (95) 567-96-90
Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (99) 736-77-65Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (66) 910-88-37Інтернет-магазин - Добра Техніка
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск Distar Turbo Elite Active має гнутий фланець, що відмінно підходить для роботи з гранітом, завдяки міцному корпусу, можливим різати будь-які види граніту. Включаючи в цей список та габро, варто відзначити, що його зручно застосовувати для підрізування натурального каменю. За рахунок того, що безпосередньо вал ховається (з цієї причини виконаний гнутий фланець) стає можливим підрізання матеріалу на велику глибину.
Диск алмазний Turbo Elite Active працює зі швидкістю різу в 1м/хв. . Має відмінну швидкість обертання, за допомогою чого заслужено отримав 4 зірки. При цьому володіє помірним ресурсом роботи, в силах впорається з більшістю природних матеріалів. 2.6
Бренд Distar
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Піщаник |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз, Швидкорізальна сталь |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 2.6 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип насипання | Напіввідкрита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185 ₴








