
Світильник світлодіодний Maxus Batten Light 1-MBT-3650-PC 36W 5000 IP 65 лижаСвітлодіодний світильник Maxus Batten Light 36W 5000K
584 ₴
- В наявності
- Код: 1-MBT-3650-PC
- +380 (99) 736-77-65Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (66) 910-88-37Інтернет-магазин - Добра Техніка
Світлодіодний світильник Maxus Batten Light 36W 5000K IP65
Лінійний LED-світильник Maxus Batten Light призначений для встановлення в різних громадських, господарських, побутових та допоміжних приміщеннях. Високий рівень енергоефективності – 100 лм/Вт та широкий кут розсіювання роблять цю модель вдалим рішенням для організації як основного, так і локального освітлення.
Міцний цільнолитий пластиковий корпус захищає компоненти світильника від корозії та забезпечує високий рівень пиловологозахисту – IP65. Розсіювач виконано зі стійкого до UF-випромінювання, деформації та пожовтіння пластику, що дозволяє цій моделі зберігати привабливий вигляд протягом усього терміну служби.
Світильник оснащений зручним і надійним кріпленням, що дозволяє просто й швидко провести монтаж світильника на будь-якій поверхні.
Фотометричні характеристики
Номінальна потужність, Вт 36
Світловий потік, Lm 3600
Температура світла, К 5000
Світлова віддача, Lm/W 100
Індекс кольоропередачі (Ra) >80
Гарантійні характеристики
Термін гарантії 24
Температурний режим експлуатації, C от -20 до +40
Конструкція
Колір корпусу білий
Форм-фактор Line
Матеріал корпусу Пластик
Ступінь захисту від вологи IP65
Довжина, мм 1180
Висота, мм 25
Ширина, мм 73
Електротехнічні характеристики
Коефіцієнт потужності (PF) 0.50
Діапазон робочої напруги, V 175-250
Напруга, V 220
Клас енергоспоживання A+
Сила струму, mА 290
Характеристики
Категорії Лінійні
Комплект поставки світильник, упаковка, тех.паспорт, елементи кріплення
Регулювання освітленості (використання зі світлорегуляторами) Ні
Типорозмір, мм 1180*73*25
Бренд MAXUS
За типом монтажу Накладний (на стіну/стелю)
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Виробник | Maxus |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 36 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Нове |
| Колірна температура | 5000K |
| Тип світильника | Накладний |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 7.3 мм |
| Висота | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик руху | Немає |
| Тип | Настінно-стельовий світильник |
| Можливість регулювання висоти | Немає |
| Люстра-вентилятор | Немає |
- Ціна: 584 ₴



