Електропила акумуляторна 24В 6"/152мм MIRSON MS0123 Комплект
1 997 ₴
- В наявності
- Код: MS0121
- +380 (99) 736-77-65Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (66) 910-88-37Інтернет-магазин - Добра Техніка
Пила ланцюгова акумуляторна MIRSON MS0121 з подачею олії
Міні-акумуляторна ланцюгова пилка - ідеально підходить для використання на відкритому повітрі, в саду, саду та для всіх різновидів робіт у дворі.
З його допомогою можна:
зрізати гілки.
обробити деревину.
упорядкувати всю зону.
6-дюймова версія дуже практична.
Характеристики:
Тип: побутова.
Довжина ланцюга: 15 см (6 дюймів).
Крок ланцюга: 1⁄4".
Довжина встановленої напрямної: 15 см (6 дюймів).
Акумулятори 24 В 4.0 А/год.
Об'єм масляного бака: 75 мл.
Автоматична мастила ланцюга: є.
Комплектація:
Шина 15 см – 1 шт.
Ланцюг - 1 шт.
Акумулятори (Li-ion) – 2 шт.
Зарядний пристрій – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | MirSon |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 152 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Ліхтарик | Так |
| Довжина пропилу, (мм) | 150 |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Об'єм масляного бака | 75 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Споживана потужність | 96 кВт |
| Час заряджання акумулятора | 60 година |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Набір насадок | Так |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
- Ціна: 1 997 ₴









