

Світильник вуличний ENERLIGHT MOSTAR 30Вт 6500K
695 ₴
- В наявності
- Код: MOSTAR30SMD100C
+380 (95) 567-96-90
Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (99) 736-77-65Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (66) 910-88-37Інтернет-магазин - Добра Техніка
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Детальні характеристики
Гарантія, років 2
Кількість в ящику, уп. 20
Коефіцієнт передачі кольору, CRI >80
Коефіцієнт потужності, PF >0,5
Колір корпусу Чорний
Колір розсіювача Прозорий
Країна походження Китай
Кут розсіювання, град. 120
Матеріал корпусу Алюміній
Матеріал розсіювача Полікарбонат
Напруга, В 90-265
Потужність, Вт 30
Розмір виробу ШхДхВ, мм 124*40*340
Розмір монтажного отвору, мм мін. 28 мм - макс. 40 мм
Світловий потік, Лм 3600
Ступінь захисту, IP 65
Температура світла, К 6500
Термін експлуатації, годин 30 000
Тип драйверу IC
Частота, Гц 50-60
Гарантія, років 2
Кількість в ящику, уп. 20
Коефіцієнт передачі кольору, CRI >80
Коефіцієнт потужності, PF >0,5
Колір корпусу Чорний
Колір розсіювача Прозорий
Країна походження Китай
Кут розсіювання, град. 120
Матеріал корпусу Алюміній
Матеріал розсіювача Полікарбонат
Напруга, В 90-265
Потужність, Вт 30
Розмір виробу ШхДхВ, мм 124*40*340
Розмір монтажного отвору, мм мін. 28 мм - макс. 40 мм
Світловий потік, Лм 3600
Ступінь захисту, IP 65
Температура світла, К 6500
Термін експлуатації, годин 30 000
Тип драйверу IC
Частота, Гц 50-60
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 30 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Датчик руху | Так |
| Колірна температура | 6500K |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12.4 см |
| Ширина | 4 см |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення паркінгів, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для освітлення сходів, Для освітлення терас і балконів, Для освітлення вхідних дверей і воріт, Для освітлення крильця, Для освітлення навісів і альтанок, Для освітлення садових доріжок, Для підсвічування дерев і рослин, Для створення акцентів на різних архітектурних деталях, Для освітлення скульптур, Для освітлення елементів ландшафтного дизайну |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Светоотдача | 120 лм/Вт |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Вибухозахищений корпус | Да |
| Індекс передавання кольору, не менш ніж | 80 |
| Пиловологозахищена кришка | Да |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Захисна решітка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴



