АКУМУЛЯТОР 21V 2.0AH
Модель: WD119140210
Інформація про упаковку:
Основні параметри
Номер моделі WD119140210
Гарантія 36 місяців
Вага 0.44 кг
Ємність акумулятора: літій-іонний акумулятор 2.0 Ah
Час заряджання: 1 година (приблизно)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vido |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 мА/год |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Основні атрибути | |
| Напруга | 21 В |
| Колір корпусу | Зелений |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 59 мм |
| Вага | 0.44 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴





