
Інвертор зварювальний Vido WD060122016 160 А 1.6-3.2 мм
2 998 ₴
- В наявності
- Код: 060120010
+380 (95) 567-96-90
Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (99) 736-77-65Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (66) 910-88-37Інтернет-магазин - Добра Техніка
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальний апарат постійного струму з інверторним електродом 20-160A
Модель: WD060122016
Деталі упаковки:
1: Тримач електрода з кабелем: 1 шт.
2: Затискач заземлення з кабелем: 1 шт.
3: Захисна маска: 1 шт.
4: Щітка-молоток: 1 шт.
5: Ремінь: 1 шт.
Основні параметри
Номер моделі WD060122016
Гарантія 36 місяців
Вага 7,0 кг
Детальні параметри
Вхідна потужність 7,2 кВА
Вхідний струм 32,9 А
Напруга холостого ходу 45 В постійного струму
Вихідний діапазон 20-160 А постійного струму
Робочий цикл 60% при 160 А
Діаметр електрода Ф1,6-3,2 мм
Модель: WD060122016
Деталі упаковки:
1: Тримач електрода з кабелем: 1 шт.
2: Затискач заземлення з кабелем: 1 шт.
3: Захисна маска: 1 шт.
4: Щітка-молоток: 1 шт.
5: Ремінь: 1 шт.
Основні параметри
Номер моделі WD060122016
Гарантія 36 місяців
Вага 7,0 кг
Детальні параметри
Вхідна потужність 7,2 кВА
Вхідний струм 32,9 А
Напруга холостого ходу 45 В постійного струму
Вихідний діапазон 20-160 А постійного струму
Робочий цикл 60% при 160 А
Діаметр електрода Ф1,6-3,2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vido |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 160 А |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 45 В |
| Номінальна споживана потужність | 7.2 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 3.2 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 60 % |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 998 ₴



