
Інвертор зварювальний Vido WD060122020 200 А 1.6-4.0 мм
3 750 ₴
- В наявності
- Код: 060130010
+380 (95) 567-96-90
Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (99) 736-77-65Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (66) 910-88-37Інтернет-магазин - Добра Техніка
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальний апарат постійного струму з інверторним електродом 20-200A
Модель: WD060122020
Деталі упаковки:
1: Тримач електрода з кабелем: 1 шт.
2: Затискач заземлення з кабелем: 1 шт.
3: Захисна маска: 1 шт.
4: Щітка-молоток: 1 шт.
5: Ремінь: 1 шт.
Основні параметри
Номер моделі WD060122020
Гарантія 36 місяців
Вага 8,4 кг
Детальні параметри
Вхідна потужність 9,6 кВА
Вхідний струм 43,6 А
Напруга холостого ходу 45 В постійного струму
Вихідний діапазон 20-200 А постійного струму
Робочий цикл 60% при 200 А
Діаметр електрода Ф1,6-4,0 мм
Модель: WD060122020
Деталі упаковки:
1: Тримач електрода з кабелем: 1 шт.
2: Затискач заземлення з кабелем: 1 шт.
3: Захисна маска: 1 шт.
4: Щітка-молоток: 1 шт.
5: Ремінь: 1 шт.
Основні параметри
Номер моделі WD060122020
Гарантія 36 місяців
Вага 8,4 кг
Детальні параметри
Вхідна потужність 9,6 кВА
Вхідний струм 43,6 А
Напруга холостого ходу 45 В постійного струму
Вихідний діапазон 20-200 А постійного струму
Робочий цикл 60% при 200 А
Діаметр електрода Ф1,6-4,0 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vido |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 200 А |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 45 В |
| Номінальна споживана потужність | 9.6 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 60 % |
| Вага | 8.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴



