
Болгарка ТехАС ТА-01-435BL 125 мм 1300 Вт
2 100 ₴
- В наявності
- Код: ТА-01-435BL
+380 (95) 567-96-90
Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (99) 736-77-65Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (66) 910-88-37Інтернет-магазин - Добра Техніка
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Характеристики Tex.AC ТА-01-435BL | |
| Модель | ТА-01-435BL |
| Напруга мережі (В) | 230 |
| Частота мережі (Гц) | 50 |
| Потужність (Вт) | 1300 |
| Кількість обертів холостого ходу (об/хв) | 11000 |
| Діаметр кола (мм) | 125 |
| Посадковий діаметр кола (мм) | 22.2 |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Плавне регулювання обертів | - |
| Плавний пуск | Має |
| Довжина мережевого кабелю (см) | 200 |
| Вага (кг) | 1,85 |
| Гарантія (міс) | 36 |
Комплектація
| Комплектация Tex.AC ТА-01-435BL | |
| КШМ ТА-01-435BL | 1шт |
| Захисмний кожух | 1шт |
| Додаткова рукоятка | 1шт |
| Інструкція з експлуатації | Має |
| Гарантійний талон | Має |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴



