



Пила торцювальна VIDO WD030210305 305 мм 1800 Вт із протяжкою
13 998 ₴
- В наявності
- Код: 030250010
- +380 (99) 736-77-65Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (66) 910-88-37Інтернет-магазин - Добра Техніка
VIDO WD030210305 — електрична торцювальна пила, яка призначається для використання вдома, у приватних майстернях і під час поточного ремонту. Належить до серії професійного інструменту, який розроблений спеціально для майстрів та ентузіастів. У пилку вбудований електродвигун потужністю 1800 Вт, який видає 3800 об/хв. Під час роботи електропила використовує пиляльні диски розміром 305x30 мм, максимальна товщина пропилювання водночас досягає 105 мм. У корпусі є яскравий лазерний цілевказівник, що дає змогу контролювати лінію пропилювання. Для видалення тирси під час роботи є пилозбірник і можливість під'єднання пилососа.
Торцювальна пила VIDO WD030210305 постачається в картонному пакованні з пиляльним диском, розширювачами для столу, притискним струбциним і пилозбірником.
Основні переваги VIDO WD030210305:
- 3 роки - повна гарантія на весь механізм
- Високопотужний щітковий двигун із мідною обмоткою
- 1800 Вт - максимальна потужність двигуна
- 305x30 мм - розмір пиляльного диска
- 3800 об./хв - швидкість обертання диска
- 105 мм - максимальна товщина пропилювання
- 335 мм - максимальна ширина пропилювання
- 0..47° - кут нахилу пили вправо та вліво
- 0..45° - кут повороту пилки вправо та вліво
- 105х330 мм - розмір заготівки за кута повороту 0° і кут нахилу диска 0°
- 105х230 мм - розмір заготівки за кута повороту 45° і кут нахилу диска 0°
- 60х330 мм - розмір заготівки за кута повороту 0° і кут нахилу диска вліво 45°
- 33х330 мм - розмір заготівки за кута повороту 0° і кут нахилу диска вправо 45°
- 60х230 мм - розмір заготівки за кута повороту 45° і кут нахилу диска вліво 45°
- 33х230 мм - розмір заготівки за кута повороту 45° і кут нахилу диска вправо 45°
- Функція протягування
- Лазерний цілевказівник лінії різання
- Лита станина й бічні розширювачі
- Можливість під'єднання до пилососа
1. Затискач для заготівки: 1 комплект
2. Пилозбірник: 1 шт.
3. Бічна планка: 1 комплект
4. Задня планка: 1 шт.
5. Шестигранний ключ: 1 шт.
6. Запасна вугільна щітка: 1 комплект
Гарантія 36 місяців
Вага 20,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vido |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Максимальна ширина пропилу | 335 мм |
| Кут нахилу | 47 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 230В |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
- Ціна: 13 998 ₴



