Пила торцювальна VIDO WD030240254 254 мм 2000 Вт із протяжкою
9 897 ₴
- В наявності
- Код: 030260010
+380 (95) 567-96-90
Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (99) 736-77-65Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (66) 910-88-37Інтернет-магазин - Добра Техніка
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості VIDO WD030240254:
- промисловий клас — для щоденного використання в умовах виробництва,
- щітковий мотор
- Підключення: 230В
- механізм протягування дає змогу виконувати ширину пропилювання до 305 мм,
- професійна система максимального пиловидалення — всмоктувальна турбіна (збирає 80% пилу та стружки),
- лазерна розмітка для ультра точного різання,
- обмежувач глибини різання (дає в деревині пази),
- фіксатор скосу різання під кутом (за допомогою спеціального стопора),
- поворот робочого столу до 50 градусів вправо/вліво (з фіксованими значеннями 0, 15, 22.5, 31.6, 45 градусів),
- пропил під кутом 45 градусів,
- електричний кабель 3 метри,
- притискна струбцина для нерухомої фіксації заготівки на робочому столі.
- литий відшліфований стіл.
- основа зі спеціальним кріпленням для встановлення торцівки на верстат.
- вага 13.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vido |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 254 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна ширина пропилу | 305 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 230В |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 897 ₴








