Рубанок для гіпсокартона Рашпіль Tolsen Tools 42003 250*40мм
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 42003
+380 (95) 567-96-90
Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (99) 736-77-65Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (66) 910-88-37Інтернет-магазин - Добра Техніка
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рашпіль розміром 250х40 мм є різновидом напилка з великою насічкою і корпусом покращеної форми. Ручний обробний інструмент підходить для зарівнювання та загладжування торців, країв та отворів з м'яких металів, деревини, пластмас та застосовується у багатьох галузях виробництва.
Основа рашпиля виготовлена з ABS-пластику, що зменшує вагу конструкції, забезпечуючи зручну та тривалу роботу інструментом. Можливість швидко встановити та зняти лезо без використання допоміжних інструментів підвищує комфорт експлуатації виробу.
Упаковка: картка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина леза | 40 мм |
| Матеріал корпусу рубанка | пластмаса |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



