



Плиткоріз монорельсовий Haisser 64036 1200 мм
3 997 ₴
- В наявності
- Код: 95549
+380 (95) 567-96-90
Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (99) 736-77-65Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (66) 910-88-37Інтернет-магазин - Добра Техніка
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник Haisser
Тип Ручний
Діаметр посадкового отвору 22х5х2 мм
Довжина різу 1200 мм
Ріжучий елемент Карбід-вольфрамовий
Глибина різу 15 мм
Призначення Різання керамічної та кахельної плитки, керамограніту
Додатково Алюмінієва станина
Покращений карбід-вольфрамовий ріжучий елемент 22х5х2 мм з підшипником та титановим покриттям забезпечує в 3 рази більше ресурс роботи
6 кулькових br/> Ціліснолита напрямна
Штрих код: 2000963208480
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 5 мм |
| Максимальна довжина різу | 1200 мм |
| Максимальна глибина різу | 15 мм |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 997 ₴



