



Болгарка акумуляторна ТехАС TAOE-AG125L 125 мм 20 В Тушка (Без АКБ)
1 397 ₴
- В наявності
- Код: TAOE-AG125L
- +380 (99) 736-77-65Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (66) 910-88-37Інтернет-магазин - Добра Техніка
Характеристики
| Характеристики Tex.AC TAOE-AG125L | |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Акумулятор (В) | 20 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Ємність акумулятора (А\ч) | . |
| Діаметр диска (мм) | 125 |
| Кількість обертів (об/хв) | 5000/6500/8500 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Індикатор заряду АКБ | Має |
| Вага (кг) | 1,2 |
Комплектація
| Комплектация Tex.AC TAOE-AG125L | |
| Додаткова рукоятка | Має |
| Захисний кожух | Має |
| Затискний ключ | Має |
| Інструкція | Має |
| Гарантійний талон | Має |
| Акумулятор у комплекті | Без АКБ |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Tex.AC TAOE-AG125L
Акумуляторна кутова шліфмашина - призначена для чищення та різання металоконструкцій, очищення металевих частин від корозії. Також для зачистки зварних швів за допомогою зачисних або відрізних кіл (дисків).
Двигун
Акумуляторна кутова шліфувальна машина оснащена безщітковим двигуном. Безщітковий двигун має збільшений ККД, що забезпечує збільшену продуктивність інструменти.
- Відсутність колекторного вузла.
- Збільшений термін роботи двигуна.
- Менше проходить нагрівання.
- Немає потреби слідкувати за зношенням щіток.
-
Автономність
Акумуляторна кутова шліфувальна машина працює від акумуляторів лінійки ONE ENERGY. В залежності від завдань, обирається акумулятор необхідної ємності для тривалої та ефективної роботи.
- Акумулятор 2Аг - здатна зробити до 35 зрізів прутків діаметром 10мм.
- Акумулятор 4Аг - здатна зробити до 58 зрізів прутків діаметром 10мм.
- Акумулятор 6Аг - здатна зробити до 85 зрізів прутків діаметром 10мм. -
Зручність у роботі
Акумуляторна кутова шліфувальна машина має повздовжній компактний корпус з гумовим покриттям. Розмір корпусу в обхваті складає лише 53мм у частині мотору та 42мм у руків’ї, що дозволяє комфортно тримати болгарку однією рукою. При встановленні додаткової ручки, зручно виконувати складні роботи де требо утримувати болгарку двома руками.
- Обхват корпуса 53/42мм
- Робота однією рукою
- Компактні розміри
- Збалансованість -
Ефективність
Для виконання різноманітних робіт встановлено систему перемикання швидкостей. Що дозволяє виконувати роботи як по розрізанню металу, так і по виконанню робіт з шліфування, зачищення та інших робіт.
- Відрізні роботи
- Зачисні роботи
- Шліфувальні роботи -
Додаткові функції
Для зручного використання акумуляторної кутової машини встановлено багато допоміжних функції, що впливають на зручність, якість та тривалість роботу акумуляторної болгарки.
- Плавний пуск
- Індикатор заряду акумулятора
- Три режими швидкості - 5000 / 6500 / 8500 об.хв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір цанги | 22.2 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
- Ціна: 1 397 ₴



