Мотокоса Vitals BK 521n
3 650 ₴
- В наявності
- Код: 243547
+380 (95) 567-96-90
Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (99) 736-77-65Інтернет-магазин - Добра Техніка
- +380 (66) 910-88-37Інтернет-магазин - Добра Техніка
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Обсяг паливного бака | 1,2 л |
| Обсяг циліндра | 52,0 куб.см |
| Тип двигуна | 2-тактний з повітряним охолодженням |
| Комплектація | мотокоса (двигун + штанга), роздільна рукоятка, захисний кожух, шпуля 1 шт., ліска, ніж 3 пелюстковий, ніж 40 пелюстковий, ємність для паливної суміші, ЗІП, інструкція |
| Ріжуча система | ніж/ліска |
| Прямий вал | + |
| Ширина скошування волосінню | 43 см |
| Ширина скошування ножем | 25,5 см |
| Товщина волосіні | 2,4 мм |
| Суміш бензину з маслом в співвідношенні | 25 до 1 |
| Ручний старт | + |
| Частота холостих обертів | 2800-3500 об/хв |
| Потужність | 2,0 к.с. |
| Максимальна частота | 9500 об/хв |
| Габарити упаковки (привід / штанга) | 335×240×310 мм/ 1650×100×105 мм |
| Маса нетто / брутто | 8,4/9,55 кг |
| Матеріал виготовлення штанги | алюміній |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Споряджена маса, кг | 7,4 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ліски | 430 мм |
| Максимальна ширина скошування | 250 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тип двигуна | 2-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴











